Powered by RND
PodcastsHealth & WellnessEN door met Ellen & Naomi

EN door met Ellen & Naomi

Ellen & Naomi / Middle Child Media
EN door met Ellen & Naomi
Latest episode

Available Episodes

5 of 130
  • 62: Roxy Dekker en de antieke olifant
    Er is nog volop genoten van het mooie weer! Naomi en Kae kijken uit naar Live on the beach op Scheveningen. Meezingen met Roxy dekker, Suzan&Freek en treinen met Guuske! Maar paniek, want de ver van tevoren geregelde oppassers hadden ineens een lang weekend weg geboekt! Naomi in spanning, maar gelukkig is daar haar schoonbroer die Kae netjes mee naar huis zal nemen om 19u ;). Ellen heeft samen met haar familie afscheid genomen van haar ouderlijk huis. De oude knuffels van de familie Hoog waren razend populair bij de kids en er is uiteraard een grote verdwijntruc uitgehaald met de antieke Oof! Waar o waar zal deze olifant terug gevonden worden!?Het onderwerp van deze week is meidenvenijn! Heel veel reacties! Buitensluiten, spelen met 3, niet uitgenodigd worden voor een feestje, claimen enz. Zo opvallend dat het al zo jong begint.De tip: Ellen heeft 3 hele leuke kinderkleding merken voor jullie! Stay tuned!En de eeuwige discussie over wie nou de baas is op de weg, de auto of de wielrenner, dat beslist een Suzuki Swift voor ons!Op zoek naar een uniek en persoonlijk cadeau? Kies uit het ruime cadeau assortiment op Fotofabriek.nl en ontvang 33% korting op je bestelling. Gebruik hiervoor de kortingscode ENDOOR33. De korting is geldig op het hele assortiment. De code is geldig tot en met 31 december 2025. Koop nu je tickets voor Disney On Ice met 20% Back-To-School korting. Mis het niet want de actie eindigt op 19 september. De korting geldt op alle shows en rangen behalve Golden Circle en is al verwerkt op de website (geen code nodig).Wil je adverteren in deze podcast? Stuur dan een mailtje naar [email protected]: MIDDLE CHILD MEDIA. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
    --------  
    32:15
  • 'We kunnen er niet omheen dat Femke Bol de sterspeelster in het team is'
    In deze nieuwe aflevering duiken Ellen en Naomi, vriendinnen en oud-tophockeysters, opnieuw in een bomvol sportweekend. Van de grote triomf voor Michael van Gerwen tot de prestaties van Femke Bol en Jorinde van Klinken op het WK atletiek. Ook bespreken ze het tegenvallende WK van Mathieu van der Poel en de tegenvallende resultaten van TeamNL in de Davis Cup.Natuurlijk ontbreken pittige stellingen niet: moet Max Verstappen zich focussen op F1 of al de overstap maken naar Le Mans? En hoe kijken de meiden naar de kritiek op Serena Williams?Afsluitend delen Ellen en Naomi persoonlijke sportanekdotes én blikken ze vooruit op Femke Bol, de Champions League en Max in Baku. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
    --------  
    44:27
  • 61. Zwemmen met je kleren aan en een gestolen pet
    Zwemmen met je kleren aan om een kind en telefoon te redden? Helemaal van nu volgens Ellen.We blijven het herhalen: een week zonder ruzie is een week niet geleefd volgens Naomi, dit keer het hockeyveld editie.We hebben het over de ouder waarvan we dachten die te worden versus die we uiteindelijk zijn geworden. Wat is het grote verschil? Iets met geduld is een schone zaak & laten we alsjeblieft zo snel mogelijk dat eten door de mondjes van de kids laten gaan, want aan tafel laten zitten? No way José. Naomi heeft dé tool voor in de auto, hoef je je zelf niet zo druk te maken om alle bestuurders die ab-so-luut niet kunnen rijden. En tot slot laat Ellen zich uit over de viral video van de man die een petje van een kind steelt in het publiek tijdens de US Open.Veel luisterplezier!!Kiezen voor Zespri kiwi’s, dat is kiezen voor echt. Wil je nog meer leren over echte voeding en welke gezondheidsvoordelen deze met zich meebrengen? Lees er alles over op (nieuwe pagina) en download het e-book van Zespri.Kijk op bol voor alles om het schooljaar soepel te starten!Wil je adverteren in deze podcast? Stuur dan een mailtje naar [email protected]: MIDDLE CHILD MEDIA. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
    --------  
    36:24
  • Gênante ontdekking zorgt voor ongeloof: ‘De schaatssport loopt serieus gevaar’
    Ellen Hoog en Naomi van As praten je ook deze week weer bij over hun favoriete én meest opvallende sportmomenten. In deze aflevering bespreken de ex-tophockeysters en goede vriendinnen onder meer Memphis Depay die zich alleen topscorer aller tijden van Oranje mag noemen en het magische raceweekend van Max Verstappen in Monza. Ook de US Open met finales vol emotie, de prestaties van de Nederlandse volleybalsters en een weergaloze Michael van Gerwen komen voorbij. Verder is er aandacht voor Joey Veerman, Femke Bol, en blikken Ellen en Naomi vooruit op het WK atletiek en het mountainbike-avontuur van Mathieu van der Poel. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
    --------  
    45:28
  • 60. Nachtbraken en ruzie
    Daar zijn we weer met een gloednieuwe aflevering! Ellen vertelt over een weekendje weg in een sport hotel! Wel eentje waar alle activiteiten voor de kids binnen waren en buiten heerlijk het zonnetje scheen. Jammer joh! Het slapen van de kids op een kamer gaat bij Naomi beter dan bij Ellen. De Kramertjes slapen boven verwachting goed in een bed, maar de kleine de Langetjes maken er samen een korte nachtjes van! Een vakantie zonder ruzie is een vakantie niet genoten is het motto van Naomi! Ze heeft weer op haar tong moeten bijten en of dat helemaal gelukt is dat hoor je snel. Het onderwerp van deze week: Ben je weleens door vreemden aangesproken op het gedrag van je kind!?De tip van deze week is super handig en lekker! Zeker nu school weer begonnen is echt een aanrader! En ja, de Noorse prins, wat een engerd! Daar sluiten we deze podcast lekker mee af!Kijk op bol voor alles om het schooljaar soepel te starten!Wil je adverteren in deze podcast? Stuur dan een mailtje naar [email protected]: MIDDLE CHILD MEDIA. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
    --------  
    33:30

More Health & Wellness podcasts

About EN door met Ellen & Naomi

Voormalig tophockeysters Ellen en Naomi zijn al jaren beste vriendinnen. In de podcast 'EN door' hebben ze het met een flinke knipoog over de struggles van het moederschap, opvallende sportmomenten en komt er geregeld een bekende (ex)topsporter aan het woord. Zo af en toe delen ze een tip, die het leven van iedere luisteraar leuker of makkelijker maakt. Ze sluiten elke podcast af met een duivels dilemma...Wil je adverteren in deze podcast? Stuur dan een mailtje naar [email protected] of ga naar www.bienmedia.nl.Productie: MIDDLE CHILD MEDIA. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
Podcast website

Listen to EN door met Ellen & Naomi, On Purpose with Jay Shetty and many other podcasts from around the world with the radio.net app

Get the free radio.net app

  • Stations and podcasts to bookmark
  • Stream via Wi-Fi or Bluetooth
  • Supports Carplay & Android Auto
  • Many other app features
Social
v7.23.9 | © 2007-2025 radio.de GmbH
Generated: 9/19/2025 - 8:33:09 AM